Copywriting

Szybka wycena

Content Marketing

Niezależnie od tego, co prezentujemy na naszej stronie internetowej, niezwykle istotne jest, to, by wszelkie zamieszczane na niej treści były napisane w sposób spójny i poprawny językowo. To przecież właśnie za pomocą tekstu przekazujemy odbiorcom najważniejsze informacje o nas i naszej działalności. W PixTricks Studio oferujemy redagowanie kreatywnych i oryginalnych tekstów, takich jak: artykułu blogowe, artykuły eksperckie, artykuły sponsorowane, treści na stronę WWW, teksty sprzedażowe i zapleczowe. Wszelkie treści tworzymy zgodnie z zasadami SEO, z wykorzystaniem słów kluczowych, dzięki czemu pozycjonowanie witryny jest dużo łatwiejsze, a widoczność marki w Sieci znacznie wzrasta.

Obsługa Social Media

Media społecznościowe to fantastyczne narzędzie, za pomocą którego firmy utrzymują kontakt z klientami, pozyskują nowych odbiorców, reklamują swoje towary i usługi. To także świetny sposób na zaangażowanie klientów, którzy poprzez reagowanie na wpisy, komentowanie zdjęć, branie udziału w wydarzeniach czy udostępnianie postów, coraz bardziej identyfikują się z marką i coraz chętniej korzystają z jej produktów czy usług. W PixTricks Studio oferujemy tworzenie treści, które pomogą w budowaniu zasięgów oraz zaangażowania odbiorców, m.in. tworzenie postów, redagowanie reklam i innych treści sponsorowanych, a także teksty do wiadomości i chatbotów.

E-commerce

Rozwijając biznes w Sieci, niezwykle istotne jest to, aby za pomocą słów przekonać potencjalnych klientów do zakupu oferowanych przez nas produktów czy skorzystania z usług. Znając oczekiwania właścicieli sklepów, jak i użytkowników stron WWW, tworzymy treści, które pomogą w zachęceniu odbiorców do podejmowania decyzji zakupowych, doskonale zaprezentują asortyment, a także znacząco wpłyną na pozycjonowanie witryny. W naszej ofercie znajduje się m.in. tworzenie opisów produktów, opisów kategorii, a także wszelkich treści zachęcających do zakupu. Dodatkowo, na życzenie klienta, wprowadzamy także produkty do sklepów WWW.

Zalety naszej oferty

Szeroki wachlarz
usług

Podejmujemy się pisania różnego rodzaju treści – m.in. specjalistycznych artykułów, wpisów blogowych, opisów produktów i treści postów. Dodatkowo, na życzenie klienta, możemy także aktualizować treści na stronach internetowych, publikować wpisy, a także zarządzać kanałami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Wsparcie pozycjonowania

Tworzymy treści, które nie tylko potrafią zaprezentować firmę i jej asortyment, ale także przyczyniają się do lepszego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi, otrzymasz od nas w pełni unikatowy, spójny, wypełniony frazami kluczowymi tekst o budowie ułatwiającej algorytmom jego odczytanie.

Szczegółowy
research

Wnikliwy i szczegółowy research, pozwala na lepsze zrozumienie przedmiotu zlecenia, oczekiwań klienta i jego odbiorców. Dokładne zapoznanie się z danym tematem umożliwia stworzenie w pełni oryginalnego tekstu, spełniającego standardy nawet najbardziej wymagających użytkowników Sieci.

BEZPŁATNA WYCENA

Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę. Czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 24 godziny.