Copywriting

Szybka wycena

Content Marketing

Niezależnie od tego, co prezentujemy na naszej stronie internetowej, niezwykle istotne jest, by zamieszczane na niej treści były napisane w sposób spójny i poprawny językowo. To przecież właśnie za pomocą tekstu przekazujemy odbiorcom najważniejsze informacje o nas i naszej działalności. Oferujemy tworzenie tekstów odznaczających się kreatywnością i oryginalnością. Podejmujemy się tworzenia artykułów blogowych, eksperckich i sponsorowanych, treści na strony WWW oraz tekstów zapleczowych. Wszelkie treści redagujemy zgodnie z zasadami SEO, z wykorzystaniem słów kluczowych. Dzięki temu pozycjonowanie witryny jest dużo łatwiejsze, a widoczność marki w Sieci znacznie wzrasta.

Obsługa Social Media

Media społecznościowe to narzędzie, za pomocą którego firmy utrzymują kontakt z klientami, pozyskują nowych odbiorców, reklamują swoje towary i usługi. To także świetny sposób na zaangażowanie klientów. Poprzez reagowanie na wpisy, komentowanie zdjęć czy branie udziału w wydarzeniach, ci coraz bardziej identyfikują się z marką i co za tym idzie - coraz chętniej korzystają z jej produktów czy usług. W PixTricks Studio tworzymy treści, które pomagają w budowaniu zasięgów oraz zaangażowania odbiorców. Oferujemy m.in. tworzenie postów, redagowanie reklam i innych treści sponsorowanych, a także tekstów do wiadomości i chatbotów.

E-commerce

Rozwijając biznes w Sieci, niezwykle istotne jest, aby za pomocą słów przekonać potencjalnych klientów do podjęcia określonego działania. Znamy oczekiwania właścicieli sklepów i użytkowników stron WWW. Stworzymy treści, które pomogą w podejmowaniu decyzji zakupowych, doskonale zaprezentują asortyment, a także znacząco wpłyną na pozycjonowanie witryny. W naszej ofercie znajduje się m.in. tworzenie opisów produktów, opisów kategorii, a także wszelkich treści zachęcających do zakupu. Dodatkowo, na życzenie klienta, wprowadzamy także produkty do sklepów WWW.

Zalety naszej oferty

Szeroki wachlarz
usług

Podejmujemy się pisania różnego rodzaju treści – m.in. specjalistycznych artykułów, wpisów blogowych, opisów produktów i treści postów. Dodatkowo, na życzenie klienta, możemy także aktualizować treści na stronach internetowych, publikować wpisy, a także zarządzać kanałami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Wsparcie pozycjonowania

Tworzymy treści, które nie tylko potrafią zaprezentować firmę i jej asortyment, ale także przyczyniają się do lepszego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi, otrzymasz od nas w pełni unikatowy, spójny, wypełniony frazami kluczowymi tekst o budowie ułatwiającej algorytmom jego odczytanie.

Szczegółowy
research

Wnikliwy i szczegółowy research, pozwala na lepsze zrozumienie przedmiotu zlecenia, oczekiwań klienta i jego odbiorców. Dokładne zapoznanie się z danym tematem umożliwia stworzenie w pełni oryginalnego tekstu, spełniającego standardy nawet najbardziej wymagających użytkowników Sieci.

BEZPŁATNA WYCENA

Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę. Czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 24 godziny.