Aplikacje internetowe

Szybka wycena

Strony internetowe

Umiejętnie przygotowana strona lub aplikacja internetowa to najlepsza reklama i wizytówka marki. Często to właśnie na podstawie wyglądu i sposobu funkcjonowania strony, odbiorcy decydują się na skorzystanie z usług danej firmy. Odpowiednio przygotowana witryna sprawia, że klienci postrzegają markę jako bardziej profesjonalną i godną zaufania. Właśnie dlatego tak ważne jest, by nasza witryna była estetyczna, fachowa i potrafiła przyciągnąć do siebie odbiorców. W PixTricks Studio tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony WWW, zoptymalizowane pod kątem SEO, responsywne i łatwe w obsłudze dla administratora i użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz strony typu landing page, one page, multi page, wizytówki, blogi, serwisy i portale internetowe, a także bardziej niestandardowe, wymagające witryny WWW.

Sklepy internetowe

Obecnie, zdecydowana większość renomowanych marek prowadzi sprzedaż swoich produktów w Sieci, dlatego sama obecność witryny w Internecie już nie wystarczy. Aby biznes online dobrze prosperował, musimy na różne sposoby starać się przyciągnąć klientów. Jednym z tych sposobów jest wyróżniający się design strony oraz wszelkie funkcjonalności ułatwiające użytkownikowi poruszanie się po sklepie. Znając potrzeby właścicieli i klientów sklepów online, tworzymy oryginalne, przyciągające uwagę użytkowników witryny. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań e-commerce, integrujemy sklepy z popularnymi serwisami aukcyjnymi, a także podpinamy różnorodne opcje płatności i wysyłki towarów. Ponadto tworzymy sklepy wyposażone w prosty w obsłudze panel administratora, umożliwiający łatwą, samodzielną aktualizację oferty.

Zarządzenie stronami www

Proces zarządzania stroną WWW to przede wszystkim wsparcie i pomoc przy utrzymaniu istniejących witryn WWW. Często zdarza się, że wraz z upływem czasu, chcemy odświeżyć naszą witrynę, zmienić oprawę graficzną czy zaktualizować treści. Pomoc webmastera może okazać się w tym przypadku niezbędna. Dokonanie zmian w tysiącach linii kodu składających się na naszą witrynę wymaga bowiem znajomości języków i zasad programowania. Zarządzanie i wspieranie stron WWW to także konsultacje w razie wystąpienia błędów, uniemożliwiających poprawne korzystanie z witryny oraz pomoc w przeniesieniu strony na nowy serwer, generowanie kopii bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie jej przed ewentualnymi atakami.

Przykładowe realizacje

Zobacz więcej

Jakie są nasze strony?

Zoptymalizowane

Długi czas wczytywania witryny może skutecznie zniechęcić użytkowników do pozostania na danej stronie, dlatego też wszystkie tworzone przez nas strony WWW są w pełni zoptymalizowane. Dzięki temu odbiorcy mogą płynnie i szybko poruszać się po kolejnych podstronach.

Gotowe do pozycjonowania

Pozycjonowanie witryny przez wyszukiwarki internetowe to długotrwały i żmudny proces. Tworząc nasze strony internetowe, stosujemy pewne i sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają wyszukiwarkom pozycjonowanie, a także znacznie skracają czas trwania całego przedsięwzięcia.

Funkcjonalne

Projektujemy strony, które są intuicyjne i funkcjonalne zarówno dla użytkownika, jak i odbiorcy. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania i technologie. Na życzenie klienta integrujemy witryny z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, platformami sprzedażowymi i wysyłkowymi.

BEZPŁATNA WYCENA

Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę. Czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 24 godziny.