Aplikacje internetowe

Szybka wycena

Strony internetowe

Umiejętnie przygotowana strona lub aplikacja internetowa to najlepsza reklama i wizytówka marki. Często to właśnie na podstawie wyglądu i sposobu funkcjonowania strony, odbiorcy decydują się na skorzystanie z usług danej firmy. Odpowiednio przygotowana witryna sprawia, że klienci postrzegają markę jako bardziej profesjonalną i godną zaufania. Właśnie dlatego tak ważne jest, by nasza witryna była estetyczna, fachowa i potrafiła przyciągnąć do siebie odbiorców. W PixTricks Studio tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony WWW, zoptymalizowane pod kątem SEO, responsywne i łatwe w obsłudze dla administratora i użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz strony typu landing page, one page, multi page, wizytówki, blogi, serwisy i portale internetowe, a także bardziej niestandardowe, wymagające witryny WWW.

Sklepy internetowe

Obecnie, zdecydowana większość renomowanych marek prowadzi sprzedaż swoich produktów w Sieci, dlatego sama obecność witryny w Internecie już nie wystarczy. Aby biznes online dobrze prosperował, musimy na różne sposoby starać się przyciągnąć klientów. Jednym z tych sposobów jest wyróżniający się design strony oraz wszelkie funkcjonalności ułatwiające użytkownikowi poruszanie się po sklepie. Znając potrzeby właścicieli i klientów sklepów online, tworzymy oryginalne, przyciągające uwagę użytkowników witryny. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań e-commerce, integrujemy sklepy z popularnymi serwisami aukcyjnymi, a także podpinamy różnorodne opcje płatności i wysyłki towarów. Ponadto tworzymy sklepy wyposażone w prosty w obsłudze panel administratora, umożliwiający łatwą, samodzielną aktualizację oferty.

Zarządzenie stronami www

Proces zarządzania stroną WWW to przede wszystkim wsparcie i pomoc przy utrzymaniu istniejących witryn WWW. Często zdarza się, że wraz z upływem czasu, chcemy odświeżyć naszą witrynę, zmienić oprawę graficzną czy zaktualizować treści. Pomoc webmastera może okazać się w tym przypadku niezbędna. Dokonanie zmian w tysiącach linii kodu składających się na naszą witrynę wymaga bowiem znajomości języków i zasad programowania. Zarządzanie i wspieranie stron WWW to także konsultacje w razie wystąpienia błędów, uniemożliwiających poprawne korzystanie z witryny oraz pomoc w przeniesieniu strony na nowy serwer, generowanie kopii bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie jej przed ewentualnymi atakami.

Przykładowe realizacje

Zobacz więcej

Jakie są nasze strony?

far fa-chart-bar
Zoptymalizowane

Długi czas wczytywania witryny może skutecznie zniechęcić użytkowników do pozostania na danej stronie, dlatego też wszystkie tworzone przez nas strony WWW są w pełni zoptymalizowane. Dzięki temu odbiorcy mogą płynnie i szybko poruszać się po kolejnych podstronach.

far fa-check-square
Gotowe do pozycjonowania

Pozycjonowanie witryny przez wyszukiwarki internetowe to długotrwały i żmudny proces. Tworząc nasze strony internetowe, stosujemy pewne i sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają wyszukiwarkom pozycjonowanie, a także znacznie skracają czas trwania całego przedsięwzięcia.

far fa-lightbulb
Funkcjonalne

Projektujemy strony, które są intuicyjne i funkcjonalne zarówno dla użytkownika, jak i odbiorcy. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania i technologie. Na życzenie klienta integrujemy witryny z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, platformami sprzedażowymi i wysyłkowymi.

BEZPŁATNA WYCENA

Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę. Czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 24 godziny.