Projekty graficzne

W PixTricks Studio wykonujemy wysokiej jakości projekty graficzne w postaci pojedynczych grafik, wizualizacji, gifów i krótkich filmów na strony WWW. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a tworzone przez nas grafiki cechują się oryginalnością i kreatywnością. Podejmujemy się także projektowania ulotek, plakatów, banerów, nalepek i nadruków, które świetnie sprawdzą się na materiałach reklamowych i pozwolą na zbudowanie spójnego wizerunku firmy.

Identyfikacja wizualna

W prowadzeniu biznesu niezwykle istotne jest to, jak widzą nas nasi klienci. Jednym z działań, które pozwalają na zachowanie profesjonalnego i spójnego wizerunku marki, jest identyfikacja wizualna. Jej zadaniem jest przede wszystkim zbudowanie rozpoznawalności firmy i odróżnienie jej od konkurencji. Podejmujemy się tworzenia elementów identyfikacji wizualnej, m.in. takich jak logotypy, wizytówki, identyfikatory, druki firmowe i szata graficzna materiałów promocyjnych.

Makieta strony WWW

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej pozwala na dokładne zaprojektowanie strony oraz zwizualizowanie tego, jak ostatecznie będzie wyglądać witryna. A to wszystko jeszcze przed rozpoczęciem prac programistycznych. Dzięki makiecie UX, klienci mogą zobaczyć układ poszczególnych treści na stronie oraz zapoznać się z konkretnymi funkcjonalnościami i rozwiązaniami graficznymi. Ponadto, makieta to także narzędzie, które pozwoli na szybsze wprowadzenie ewentualnych zmian w projekcie witryny, a co za tym idzie – daje klientowi pełną kontrolę na każdym etapie tworzenia strony.

Projekty dostosowane do twoich potrzeb

Indywidualny projekt

Do każdego konceptu graficznego podchodzimy w sposób indywidualny. Każda z wykonanych przez nas grafik, poprzedzona jest szczegółowymi konsultacjami z klientem w celu zaplanowania wspólnej wizji projektu, która będzie satysfakcjonująca zarówno dla klienta, jak i odbiorcy treści.

Profesjonalne narzędzia

W naszej pracy posługujemy się wyłącznie profesjonalnymi narzędziami i technikami wykonania. Korzystamy z najlepszych, nowoczesnych programów do obróbki graficznej, m.in. Adobe Illustrator CC, Adobe Photoshop CC oraz Adobe Lightroom CC.

Zróżnicowane realizacje

Podejmujemy się realizacji różnorodnych projektów o zróżnicowanym poziomie trudności. Tworzymy zarówno statyczne loga, banery, projekty wizytówek i etykiet, jak również bardziej wymagające technicznie animacje, wizualizacje, gify i krótkie filmy.

BEZPŁATNA WYCENA

Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę. Czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 24 godziny.